Lukáš Otevřel o mini domech a proměnách v bydlení

Lukáš Otevřel o mini domech a proměnách v bydlení

S Lukášem Otevřel v Proti Proudu o tom, jak zvládat více projektů najednou. O životě na vodě, tiny houses a proměnách v bydlení. Bavíme se o tom, proč Lukáš opustil svět marketingu a také o tom, proč ho baví projekty, které jsou trvalejší. Uslyšíte, jak vznikal a jak se proměňoval jeho projekt PortX.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • O životě na vodě
  • Jaké jsou proměny v bydlení
  • V čem se liší architektura a marketing a co mají společného
  • Jak efektivně využívat svůj čas
  • O tom, jak pracovat na více projektech zároveň

O epizodě

S Lukášem si v rozhovoru povídáme o tom, proč vlastně opustil svět marketingu, ve kterém si vybudoval v mladém věku silnou pozici. Uslyšíte, jak z nápadu v šuplíku vzniknul PortX a jakými myšlenkovými proměnami prošel. Dostaneme se také k tomu, jak vypadá život na vodě a v čem se Česko v tomto ohledu liší od zahraničí.

Bavíme se i o tom, jaké proměny zažívá bydlení a v čem jsou jedinečné „malé domy“. Také se dozvíte o projektu Tiny House Done, o malém domku, který má 12 metrů čtverečních, a ve kterém můžete „zažít jinak“ ty nejhezčí místa v Česku.

S Lukášem chvíli zůstaneme i u architektury a výstavby zajímavých a inovativních projektů v Česku. Proč jsme 157. na světě v rychlosti výstavby a proč jsou často zajímavější architektonické počiny v regionech a ne v Praze.

Víte, že v Národním divadle je sauna? Mluvíme o tom, jak se tenhle nápad zrealizoval a nemohl jsem se Lukáše nezeptat na to, jak zvládá tolik projektů najednou. A tak mluvíme i o tom, jak si Lukáš věci plánuje, prioritizuje a jak zvládat několik různorodých činností najednou tak, aby jste je dotáhli k úspěchu.

Zajímavé odkazy a epizody

Partnerem podcastu jsou

Moneta Money Bank – a jejich úvěr pro živnostníky

Driveto – nejsnadnější cesta k vašemu novému auto. Unikátní „operativní leasing“ auta bez závazku a jakýchkoliv skrytých poplatků. Použijte kód „podcast“ pro slevu 3 tisíce ze startovacího poplatku.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube 

Vybrané rozhovory

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.